Potřebujete více informací Kontaktujte nás

Pokrývačské práce

Naši profesionální pokrývači se specializují na šikmé střechy, které jsou v současné době nejrozšířenější. S velkou pečlivostí pokrýváme ale také ploché střechy, které mají na trhu stále své místo.

Nabízíme širokou škálu kvalitních pálených a betonových krytin. Nabízíme také méně tradiční vkláknocementové krytiny s vysokou odolností.

Další vhodnou krytinou pro šikmé střechy jsou asfaltové šindele, které se vyznačují vyšší odolností. A díky nižší hmotnosti je možné použít lehčí střešní konstrukci a výrazně snížit finanční rozpočet. Před montáží krytin Vám nabídneme širokou škálu druhů modelů a barev, abychom tak splnili Vaše představy o střešní krytině.

Materiály, kterými pokrýváme

BRAMAC

Betonové střešní krytiny Bramac mají na českém trhu již 15 letou tradici. Krytiny Bramac mají životnost více než 100 let a velice dobře odolávají přírodním vlivům. Nabídka barev a modelů je široká, aby si mohl vybrat doslova každý.

TONDACH

Pálené střešní tašky Tondach patří mezi velice kvalitní střešní krytiny. Tondach poskytuje na tašky prodávané v ČR záruku 33 let.

KM BETA

Společnost KM Beta je lídr českého trhu s betonovými taškami. Předností betonových krytin KM Beta je vysoká pevnost a proto mohou být vyráběné ve větších rozměrech. Díky tomu se sníží počet tašek na 1m2. Životnost tašek je 100 let a výrobce poskytuje záruku 30 let.

CEMBRIT

Střešní krytiny od Cembrit nepatří mezi klasické pálené, nebo betonové tašky. Materiál, ze kterého jsou vyráběné, je kombinace cementu, buničiny a umělých vláken. Mezi nabízené tvary krytin Cembrit patří i klasická taška bobrovka.