Potřebujete více informací Kontaktujte nás

Odborná montáž

Postavíme Vám střechu na míru přesne podle vašich představ a bez starostí. Dodávka díla „na klíč“ je realizována v 8 navazujících krocích. Vše začíná obdržením poptávky od klienta a práce končí v okamžiku, kdy je kompletní dílo předáno investorovi.

1. POPTÁVKA

Prvotním krokem k realizaci stavby je vaše poptávka. 

2. CENOVÁ NABÍDKA

Na základě zaslané poptávky vám zpracujeme cenovou kalkulaci projektu. Použijeme podklady případného investora či projektové dokumentace ke stavbě.

3. PODPIS SMLOUVY

Po schválení finálního projektu s vámi sepíšeme Smlouvu o dílo, na zakládě níž budeme celý projekt provádět.

4. REALIZACE KROVU

Realizaci krovu provádíme ručně nebo pomocí strojové výroby. Provedeme také další stavební práce spojené s realizací, jako vyzdívku komínů,šalování a vyzdívky štítů apod.

5. REALIZACE KLEMPÍŘSKÝCH PRACÍ

Pro naše zákazníky umíme vyrobit různé druhy ozdobných prvků z mědi, titanzinku, pozinku či hliníku. Samozřejmě provedeme veškeré klempířské práce – motáže okapů, svodů, oplechování komínů atd.

6. REALIZACE KOMPLETNÍ STŘEŠNÍ KRYTINY

Profesionální pokrývači se spacializují jak na rovné, tak na šikmé střechy. Před montáží vám nabídneme širokou nabídku různých druhů krytin, abychom tak byli schopni vyhovět vašim požadavkům i budoucímu designu domu.

7. DODÁVKA A MONTÁŽ OSTATNÍCH DOPLŇKŮ

Po dokončení pokrývačských prací naši pracovníci dokončí zbývající montáže doplňků, aby celé dílo bylo kompletně dokončeno.

8. PŘEDÁNÍ INVESTOROVI

Kompletně hotovou střechu na klíč předáme investorovi a předáme předávací protokol díla. Naše dlouholeté zkušenosti vedou ke spokojenosti našich klientů.